Selin Beauty

Selin Beauty

SELİN CİĞERCİ BEAUTY

Bugün sizlere, ilgisiyle beni mest eden, hizmet kalitesiyle beni kendisine hayran bırakan ve kesinlikle bir güzellik merkezinden çok daha fazlası olduğuna gönülden inandığım bir merkezden bahsedeceğim; Selin Beauty Center Ümraniye.

Selin Beauty, Selin Ciğerci’ye ait bir franchising olarak Ümraniye’de hizmet veriyor. İstanbul’un birçok noktasındaki bayiliklerinin dışında farklı illerde de hizmet veren Selin Beauty’nin Ümraniye şube sahibi Sibel Ataş bu alanda uzman olmasının yanı sıra fazlasıyla ilgili. Hep söylerim, işini severek yapan herkes başarının anahtarına da sahip demektir. Sibel Hanım da bu konudaki başarısını ortaya koyabilmiş durumda. Ümraniye’de oldukça merkezi bir lokasyonda bu şubeyi kurarak çok keyifli, güzel bir mekân haline getirmiş. Mekânın tasarımı size güven veriyor ve buradan iyi sonuçlarla çıkacağınıza daha içeri adım atar atmaz inanabiliyorsunuz.

Güzellik Merkezi adını alırken gerçekten bu işi hakkıyla yapmayı hedeflediği o kadar belli ki bir kadının ihtiyaç duyabileceği A’dan Z’ye her türlü hizmet bu merkezde uzmanlar tarafından veriliyor. Bölgesel zayıflama işlemlerini G5 ve Emslim cihazları ile gerçekleştiriyor. Emslim, tamamen kaslarınızın çalışmasını sağlayarak zayıflamanızı destekleyen bir cihazdır. Özellikle karın bölgenizin yağlardan arınmasını ve kas kütlenizin sağlamlaşmasını istiyorsanız Emslim işlemi tam size göre! Ayrıca popo kaldırma konusunda da emslim zirvede, bu ayrıntıyı atlamayalım lütfen 😉

G5 ise temelde bir masaj işlemi. Vücudunuzu rahatlatırken bir yandan zayıflamanıza yardımcı oluyor bir yandan da tam bir selülit avcısı. Üstelik istenilen her bölgeye rahatlıkla uygulanabiliyor olması da en büyük avantajlarından biri. Selülitleri tamamen ortadan kaldırabilmesi ile herkesin kalbinde taht kuran G5, beni de kendisine hayran bıraktı. İnsanın sırf rahatlamak için bile G5 masajı hizmeti alası geliyor 😊

Selin Beauty Ümraniye, Lazer epilasyon konusunda da oldukça başarılı. Son teknoloji olarak bilinen Alexandrite cihazlarını kullanıyorlar. Bu cihaz iki boyutlu dalgaları sayesinde bronz tenler ve beyaz, sarı tüyler ve kıllar hariç bütün kılları görüntüleyebilen profesyonel ve başarısı kanıtlanmış bir cihaz olmasıyla öne çıkıyor. Elbette ki kesin sonuçların merkezi de Selin Beauty Ümraniye!

Bir diğer hizmet alanı olan Kalıcı Makyaj kategorisi içinde İpek kirpik, Microblading, Dipliner, Eyeliner, dudak renklendirme işlemlerinin her biri alanında uzman, kalıcı makyaj sanatçıları tarafından uygulanıyor. Kişisel tercihlerinizi önceleyen sanatçılar, sizlerin isteğinizin de ötesinde bir performans sonucunda mutlu ve huzurlu bir şekilde buradan ayrılmanızı sağlamaya ant içmiş gibiler. Beklentinin çok çok üstünde bir hizmet kalitesi var gerçekten.

Kaş ve kirpik lifting ve kaş laminasyonu hizmetleri de yine uzmanlar tarafından özenle ve titizlikle uygulanıyor. Her bir uygulamanın ayrı bir alanda yapılıyor olması ile hijyenik bir ortamda gönül rahatlığıyla bütün isteklerinizin yerine getirildiğini gözünüzle görüyor, şahit olabiliyorsunuz.

Şimdi geliyoruz olmazsa olmaz, kesinlikle ihtiyaç olan cilt bakımı konusuna. Klasik bakımından ödün vermeyenler için klasik cilt bakımı elbette yapılıyor. Buna ek olarak hydrafacial cilt bakımı ile cildinizin akne ve siyah nokta problemlerine kesin çözüm getirmiş oluyorlar. Cilt konusunda bilgi ve birikiminin yanında deneyimi de olan uzmanların yaptıkları bakımlar gerçekten cildinizi bebek gibi yapıyor, ışıltınızın ortamın ışığından kaynaklı değil kendi cildinizden kaynaklı olduğunu bakımdan çıktıktan sonra fark ediyorsunuz 😊

Nail Art günümüzde düzenli olarak yaptırdığımız, olmazsa olmaz bir işlem haline gelmiş durumda. Selin Beauty Ümraniye, protez tırnak, kalıcı oje, kuru manikür ve kuru pedikür işlemleriyle de farkını açık ara ortaya koyuyor. Bünyesindeki protez tırnak uzmanları, dehşet bir tasarım bilgisi ve yeteneğine sahip. İsteyip de sonuçsuz kalabileceğiniz bir tasarım olacağını hiç sanmıyorum.

Selin Beauty Ümraniye’de aynı zamanda günlük makyaj, saç bakımı ve saç tasarımı gibi kuaförlük hizmetlerinin de yer aldığını hatırlatmadan edemeyeceğim. Kısacası; Selin Beauty Ümraniye’ye girdiğinizde ihtiyacınız olan bütün bakımlarınızı yaparak baştan ayağa hazırlanarak çıkabilirsiniz bu merkezden. Kendilerine has ilgilerine ve hizmetlerine maruz kalmak istiyorsanız hemen randevu oluşturmaya bakın derim çünkü yoğun bir ilgi görüyor, herkese yetişmek için ellerinden geleni yapıyorlar 😊

 

Avatar
Tuğçe Şen
bakmadangezme@gmail.com

Merhaba! Ben Tuğçe.

Yorum Yok

Yorum Gönder