Vip Transfer Hizmeti Tavsiyesi : Global BTR Turizm

Vip Transfer Hizmeti Tavsiyesi : Global BTR Turizm

Vip Transfer Hizmeti Tavsiyesi : Global BTR Turizm

Canlar merhaba! Bugün size yolculuklarınızda harika bir konfor yaşamanız için gerekli olan bilgilerle geldim. Size kendinizi hak ettiğiniz gibi özel hissettirecek bir deneyim olduğuna eminim, kefilim çünkü ben öyle hissettim.Hazırsak Transfer hizmeti için tavsiye isteyen arkadaşları bilgilendireyim.

YOL, İNSANI İNSANA KAVUŞTURUR. AMA HANGİ ARAÇLA?

global btr turizm

 Canlar merhaba! Bugün size yolculuklarınızda harika bir konfor yaşamanız için gerekli olan bilgilerle geldim. Size kendinizi hak ettiğiniz gibi özel hissettirecek bir deneyim olduğuna eminim, kefilim çünkü ben öyle hissettim. Global Btr Vip İstanbul firması sahibi Burak Bey ile tanıştırayım önce sizi. Vizyon ve misyon konusunda ne aradıklarını ve müşterilerine ne verdiklerini noktası noktasına bilen, hizmet anlayışına yeni bir pencere açmış olan bu firmayı kutluyorum. Firma, Türkiye’den veya yurt dışından İstanbul’a gelen müşterileri için havalimanında oluyor, 24 saat boyunca ne vakit iniş yapacaksanız, arabanız tam o saatte sizi kapıda bekliyor. Kişiye özel havaalanı transferi ve gezi hizmeti diyorlar, tam olarak bu. Fiyatları gayet makul, toplu ulaşım araçlarına vereceğiniz paranın yalnızca bir tık fazlası ama rahatlığı hiçbir şeyle kıyaslanamaz. Havalimanlarında hep servis var evet, ama binince hareket etmesini bekliyorsunuz bir müddet. İnmek deseniz, sizi yol üstü bir durakta bırakıyorlar, oradan varmak istediğiniz yere gitmek için belki en az üç araç değiştirmek durumunda kalıyorsunuz. Zahmetli bir iş, hele ki yanınızda çocuk veya 65 yaş üstü kişiler varsa bu ulaşım meselesi çok daha yorucu bir hale geliyor. Ama işte tam bu noktada Global Btr Turizm sizin için devreye giriyor. Ekonomik olarak böyle bir hizmet için oldukça uygun olduğunu söylemiştim, bir de arabanın içine bakalım mı canlar ne dersiniz? Bir kere müzik isterseniz, büyük televizyon ekranına istediğiniz cihazla bağlanıp bu zevki son ses yaşabilirsiniz. Koltuklar deseniz, mis. Yatak gibi. Biraz görsel şölen ararım yolculukta mı dediniz? O da var, koltuğunuzun yan tarafındaki tuşlardan istediğiniz ışıklandırmayı araç içine yansıtabiliyorsunuz. Ben genelde gece yıldızlı gibi olanı tercih ettim, çok hoş oluyor.

global turizm

Diyelim ki havalimanı ile hiç işiniz yok, ailece bir hafta sonu İstanbul ve civarında bir yere gitmek istediniz. Bunun için de şirketi tercih edebiliyorsunuz. Araç kiralama konusunda şoförlü ve şoförsüz tercih hakkınız da var 😊 Uzun yol tecrübeniz yok diyelim veya durduğunuz herhangi bir noktada alkol alma ihtimaliniz var, o vakit derhal kendinizi işinin eri olan şoförlere bırakmalısınız. Oldukça nazikler ve canınızın onlara emanet olduğunun gayet farkındalar.

Pandemi devam ederken toplu ulaşım araçları en riskli konumda duruyor. Kimi zaman yüzde elli kapasite ile yolculuğa izin veriliyordu ama yasakların kalkması ile buna da esneklik getirildi. Tamamen size has bir şekilde dezenfekte edilmiş, pırıl pırıl araçla yola çıkmak varken, yol boyu tedirgin olacağınız bir yöntem seçmenize hiç mi hiç gerek yok. Üstelik belirteyim, İstanbul ve civarı olmak zorunda değil! Başlıca güzergahları evet o bölgeler ama siz bu araçla Bodrum’a mı gitmek istiyorsunuz, mümkün 😊 Rahat rahat yiyecek ve içeceklerinizi tüketebileceğiniz, derin ve güvenli bir uyku çekebileceğiniz bu şirkete mutlaka bakın!

Avatar
Tuğçe Şen
bakmadangezme@gmail.com

Merhaba! Ben Tuğçe.

Yorum Yok

Yorum Gönder